Oferta
dla biur geodezyjnych
i architektonicznych oraz firm budowlanych

Xerografia od lat współpracuje z firmami branży budowlanej, architektonicznej i inwestycyjnej.

drukarnia warszawa ochota grójecka 122

Proponujemy naszym klientom kompleksowe usługi związane ze skanowaniem oraz z kopiowaniem i drukowaniem wszelkiego rodzaju dokumentacji technicznych. Nasz wykwalifikowany personel wykona szybko każde zlecenie, doradzi i znajdzie optymalne rozwiązanie wszystkich problematycznych zagadnień.

Możecie zamówić u nas wydruk rysunków technicznych, map lub dokumentów konstrukcyjnych, projektów budowlanych i architektonicznych, wysyłając zlecenie na naszego maila xerografia@xerografia.pl lub zamówić druk przychodząc  osobiście do punktu przy ulicy Grójeckiej 122. 

drukarnia warszawa ochota grójecka 122
drukarnia warszawa ochota grójecka 122

Wydruki CAD i Kopiowanie

Na każdym etapie prowadzenia inwestycji potrzebny jest wydruk lub kopiowanie dokumentacji technicznej.

Dzieje się tak od powstania projektu w pracowni architektonicznej po wykonywanie  dokumentacji kończącej inwestycję.  Oferujemy Państwu wydruki i kopie czarno-białe oraz kolorowe w formatach od A5 do A0+. Wykonujemy wydruki na papierach od 80 do 300g/m2.  

Wydruk takiego rodzaju dokumentacji  wymaga właściwego sprzętu jak i wiedzy technicznej.  

 

Skanowanie i archiwizacja

Podstawowymi produktami ściśle związanymi z dokumentacją techniczną są skanowanie i archiwizacja.

Skanujemy dokumenty w formatach od A5 do A0+ czarno – białe i kolorowe, mapy, podkłady geodezyjne, rysunki, plakaty, zdjęcia. Pliki zapisujemy  z rozszerzeniem pdf, tiff, jpg w rozdzielczości od 200 do 600 dpi. Archiwizujemy dane na wszystkich dostępnych nośnikach.

Zajmujemy się również konfekcjonowaniem skanowanych dokumentów tworząc bibliotekę  w programie Excel, która umożliwi użytkownikowi sprawne wyszukiwanie dokumentów.

4 drukarnia cyfrowa Warszawa - Zajmujemy się wydrukami, ksero mało i wielkoformatowymi, skanowaniem od A4 do A0+ Dla biur geodezyjnych i firm budowlanych
drukarnia warszawa ochota grójecka 122

Oprawianie dokumentacji
i konfekcjonowanie

Wykonujemy wszelkiego rodzaju oprawy dokumentów: wsuwane, bindowane, introligatorskie, które spełniają wszystkie wymogi urzędowe.

Dokumentacje budowlane, architektoniczne, projektowe, kompletujemy i oprawiamy oraz pakujemy ściśle według wytycznych Klienta. 

Dysponujemy szeroką gamą niezbędnych do tego materiałów takich jak: listwy wzmacniające do rysunków, etykiety samoprzylepne, segregatory, skoroszyty, wszelkiego rodzaju oprawy, teczki, laminowania itp.

Dostawa i odbiór prac

W trosce o naszych kontrahentów i komfort ich pracy, uruchomiliśmy usługi kurierskie. Do realizacji tej usługi wyposażyliśmy się we własną flotę samochodów. Jest to idealne rozwiązanie dla kontrahentów, którzy nie mają czasu na wizytę w naszych punktach usługowych oraz w sytuacji gdy wysyłka zamówienia skierowana jest do więcej niż jednego adresata. Nie zawężamy naszych działań wyłącznie na okolice Warszawy. Bez problemu zorganizujemy transport w wybrane miejsce w Polsce. 

 

drukarnia warszawa ochota grójecka 122
drukarnia warszawa ochota grójecka 122

Umowa partnerska

Dla Klientów posiadających ciągłą potrzebę druku lub realizujących większe zamówienia np. kilka razy w roku proponujemy podpisanie umowy partnerskiej.

Firmy posiadające umowę partnerską, otrzymują indywidualną ofertę i rabaty dopasowane do Państwa potrzeb oraz specyfiki branży w jakiej funkcjonują.

Klientów zainteresowanych umową partnerską prosimy o kontakt
pod numerem 22 658 43 03
lub wysłanie zapytania
na mail xerografia@xerografia.pl

Jak wygląda współpraca

  • Oferujemy Państwu stałą opiekę naszego przedstawiciela handlowego
  • Zapewniamy atrakcyjne ceny i możliwość rozliczeń bezgotówkowych
  • Dysponujemy transportem nie tylko na terenie Warszawy
  • Każde zlecenie wykonujemy ze szczególną starannością, szybko i profesjonalnie
  • Dysponujemy wykwalifikowanym personelem i sprzętem umożliwiającym wykonanie najbardziej skomplikowanych zleceń.

Złoż zamówienie