Pieczątki
i stemple

Pieczątki, stemple, datowniki i numeratory i wiele innych produktów

drukarnia ochota warszawa Grójecka ksero xero


W jakim celu zamawiamy pieczątki?

Profesjonalnie wykonana pieczątka stanowi swoistą reklamę Twojej firmy, podnosi jej wiarygodność oraz buduje obraz przedsiębiorstwa stabilnego i godnego polecenia. 

Proponujemy Państwu wykonanie pieczątek firmowych, które mogą zawierać wszystkie niezbędne informacje na temat danej firmy. 

Jeśli istnieje potrzeba możemy również doradzić jaką powinna mieć formę każda dowolna pieczątka, w tym również imienna np. lekarska. Stanowić ona z pewnością będzie  wizytówkę dla jej posiadacza.  

 

drukarnia warszawa ochota grójecka 122
3 drukarnia cyfrowa Warszawa - Zajmujemy się wydrukami, ksero mało i wielkoformatowymi, skanowaniem od A4 do A0+ Pieczątki i stemple

Reklama Twojej firmy

W naszej ofercie znajdziecie Państwo także pieczątki w nietypowych kształtach,  zawierające firmowe logo lub inny symbol Twojej marki. Dzięki takiemu stemplowi do rąk potencjalnych kontrahentów trafi inna forma reklamy firmy

Oferujemy

Współpracujemy z takimi producentami automatów pieczątek jak: Trodat, Wagraf. Są to znane i cenione na rynku marki.

W naszej bogatej ofercie posiadamy datowniki, numeratory, stemple w różnych kształtach np. okrągłe, kwadratowe, owalne i akcesoria takie jak tusze, tuszownice, poduszki pod stemple. 

Wykonujemy gumki do pieczątek, wycinane laserowo, które można łatwo wymienić w dowolnym automacie. Dzięki temu wydłuża się czas jego wykorzystywania.

 

5 drukarnia cyfrowa Warszawa - Zajmujemy się wydrukami, ksero mało i wielkoformatowymi, skanowaniem od A4 do A0+ Pieczątki i stemple

Złoż zamówienie