Usługi dla branży budowlanej​

Usługi dla branży budowlanej

Drukarnia Ochota Warszawa Grójecka

Xerografia od lat współpracuje z firmami branży budowlanej, architektonicznej i inwestycyjnej. Proponujemy naszym klientom kompleksowe usługi związane ze skanowaniem oraz z kopiowaniem i drukowaniem wszelkiego rodzaju dokumentacji technicznych. Nasz wykwalifikowany personel wykona szybko każde zlecenie, doradzi i znajdzie optymalne rozwiązanie wszystkich problematycznych zagadnień.

Co oferujemy

Co oferujemy

Na każdym etapie prowadzenia inwestycji potrzebny jest wydruk lub kopiowanie dokumentacji technicznej. Dzieje się tak od powstania projektu w pracowni architektonicznej po wykonywanie  dokumentacji kończącej inwestycję.  Oferujemy Państwu wydruki i kopie czarno-białe oraz kolorowe w formatach od A5 do A0+. Wykonujemy wydruki na papierach od 80 do 300g/m2. 

Podstawowymi produktami ściśle związanymi z dokumentacją techniczną są skanowanie i archiwizacja. Skanujemy dokumenty w formatach od A5 do A0+ czarno – białe i kolorowe, mapy, podkłady geodezyjne, rysunki, plakaty, zdjęcia. Pliki zapisujemy  z rozszerzeniem pdf, tiff, jpg w rozdzielczości od 200 do 600 dpi Archiwizujemy dane na wszystkich dostępnych nośnikach. Zajmujemy się również konfekcjonowaniem skanowanych dokumentów tworząc bibliotekę  w programie Excel, która umożliwi użytkownikowi sprawne wyszukiwanie dokumentów.

Wykonujemy wszelkiego rodzaju oprawy dokumentów: wsuwane, bindowane, introligatorskie, które spełniają wszystkie wymogi urzędowe.

Kompletujemy dokumentacje budowlane, architektoniczne, projektowe oraz  oprawiamy je i pakujemy ściśle według wytycznych klienta. Dysponujemy szeroką gamą niezbędnych do tego materiałów takich jak: listwy wzmacniające do rysunków, etykiety samoprzylepne, segregatory, skoroszyty, wszelkiego rodzaju oprawy, teczki, laminowania itp.

W trosce o naszych kontrahentów i komfort ich pracy, uruchomiliśmy usługi kurierskie. Do realizacji tej usługi wyposażyliśmy się we własną flotę samochodów. Jest to idealne rozwiązanie dla kontrahentów, którzy nie mają czasu na wizytę w naszych punktach usługowych oraz w sytuacji gdy wysyłka zamówienia skierowana jest do więcej niż jednego adresata. Nie zawężamy naszych działań wyłącznie na okolice Warszawy. Bez problemu zorganizujemy transport w wybrane miejsce w Polsce. 

Dla klientów posiadających ciągłą potrzebę druku lub realizujących większe zamówienia (np. kilka razy w roku) proponujemy podpisanie umowy partnerskiej.
Firmy posiadające umowę partnerską otrzymują indywidualny cennik dopasowany do ich potrzeb oraz specyfiki branży w jakiej funkcjonują.

Jak wygląda współpraca

Jak wygłąda wspólpraca

  • Oferujemy Państwu stałą opiekę naszego przedstawiciela handlowego
  • Zapewniamy atrakcyjne ceny i możliwość rozliczeń bezgotówkowych
  • Dysponujemy transportem nie tylko na terenie Warszawy
  • Każde zlecenie wykonujemy ze szczególną starannością, szybko i profesjonalnie
  • Dysponujemy wykwalifikowanym personelem i sprzętem umożliwiającym wykonanie najbardziej skomplikowanych zleceń.

Klientów zainteresowanych umową partnerską prosimy o kontakt
pod numerem 22 658 43 03
lub wysłanie zapytania na mail xerografia@xerografia.pl