Polub nas:  
Usługi
Ksero i Wydruki

Oferujemy Państwu powielenie oryginału w dowolnej liczbie kopii lub wydrukowanie w najkrótszym czasie z zachowaniem najwyższej jakości. Kopiowanie czarno - białe i kolorowe w formatach od A4 do A0 +. Na papierach o różnorodnej gramaturze, zróżnicowanej gramaturze oraz innych mediach (kalka, folia, papier samoprzylepny). Prace introligatorskie i wykończeniowe typu: zszywanie, dziurkowanie, składanie / bigowanie, sortowanie, kompletowanie i oprawę. Na koniec zlecenie zapakujemy lub włożymy w segregatory, pudełka archiwizacyjne, skoroszyty, teczki, koszulki etc.

Druk cyfrowy

Wydrukujemy w każdym nakładzie prace dyplomowe, materiały szkoleniowe i konferencyjne, dokumentacje techniczne; budowlane, przetargowe, powykonawcze. Gwarantujemy, że dziesiąta, setna i tysięczna kopia będzie tej samej wysokiej jakości co pierwsza.

Drukujemy pliki przygotowane we wszystkich znanych programach np.: MS Office, AutoCad, Adobe Acrobat, CorelDraw, Photoshop etc. Pliki można przesłać nam drogą mailową, przez serwer FTP lub nagrać na dowolny nośnik danych (dyskietka, płyta CD lub DVD, pamięć przenośna). Druk cyfrowy to w tej chwili najbardziej popularna i powszechna metoda przenoszenia dokumentu w formie elektronicznej na papier.

Reklama wizualna

Sprawimy, że Twoja firma będzie widoczna na rynku i rozpoznawalna na mieście. Zrobimy według projektu wizytówki, broszury, ulotki, plakaty, papiery firmowe, pieczątki.

Oprawa

Materiały możemy oprawić w następujący sposób:

• Oprawa grzebieniowa, plastikowa lub metalowa

• Oprawa w listwę • Oprawa kanałowa, zaciskana

• Oprawa prac dyplomowych, magisterskich, licencjackich

• Oprawa zgrzewana

• Oprawa introligatorska (architektoniczna AEC)

Skanowanie

Skanujemy dokumenty w formatach od A5 do A0 + czarno - białe i kolorowe, mapy, podkłady geodezyjne, rysunki, plakaty, zdjęcia. Pliki zapisujemy z rozszerzeniem pdf, tiff, jpg w max. rozdzielczości i600 dpi. Dokumenty A5,A4 i A3 skanujemy automatycznie z szybkością 60 stron na minutę. Archiwizujemy (zapisujemy) dane na wszystkich nośnikach.Zajmujemy się również konfekcjonowaniem skanowanych dokumentów wg życzenia klienta.

Laminacja

Laminacja wsadowa od formatu wizytówki do formatu A3. Powierzchnia pokryta laminatem uzyskuje dodatkowy efekt dekoracyjny, odporność na wilgoć lub uszkodzenia mechaniczne.

Grawerowanie

Grawerujemy zarówno na gadżetach reklamowych jak i upominkach. Przygotowujemy pieczątki, gumki do pieczątek z projektu klienta lub wykonujemy go w firmie.

Potrzebują Państwo długopis z logo, a może prezent dla mamy? Nasza firma zajmuje się profesjonalnym grawerowaniem napisów, rysunków oraz zdjęć na różnego rodzaju materiałach reklamowych oraz produktach.

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór upominków i prezentów na różne okazje: śluby, chrzciny, urodziny, imieniny i wiele innych.

Każdy produkt oznaczony Państwa indywidualnym tekstem lub wybranym z szeregu naszych propozycji.DOWOZIMY ZLECENIA POD WSKAZANY ADRES - PRZY STAŁEJ WSPÓŁPRACY ZAWSZE GRATIS!!

Oferujemy następujący systemy rozliczeń:

Faktura, Paragon - gotówka

Faktura przelew z terminem płatności dla naszych stałych klientów.

STAŁA ZNIŻKA DLA STUDENTÓW!!! SZCZEGÓŁY W CENNIKU.

Skontaktuj się z nami
Nasza siedziba:
Grójecka 122
02-367 Warszawa
Zadzwoń/napisz do nas:
Telefon: +48 (22) 658 43 03
E-mail: xerografia@xerografia.pl
Informacje dla naszych Klientów
NADRUK NA PIANCE
NADRUK NA PIANCE
SKLEP ON-LINE !!!
SKLEP ON-LINE !!!
Zapraszamy do naszego sklepu ON-LINE.
SKLEP.XEROGRAFIA.PL
Serwer FTP dla naszych klientów
Serwer FTP dla naszych klientów
Specjalnie dla naszych klientów udostępniliśmy serwer FTP na który mogą oni wgrywać pliki. Poniżej podajemy dane do naszego serwera:

ftp.xerografia.pl
Użytkownik: ftp@xerografia.pl
Hasło: klient123
Wszystkie prawa zastrzeżone. © 2014 Xerografia.pl Wykonanie strony: Panda Projekt